Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi mojej działalności dla Podkarpacia. Chciałbym, abyście Państwo z tego serwisu czerpali wiedzę o wydarzeniach i najważniejszych sprawach dla naszego regionu, a także o mojej aktywności, podejmowanych inicjatywach i wspieranych inwestycjach, dzięki którym Podkarpacie staje się "regionem równych szans". Ta ziemia, dla nas od innych droższa, zasługuje na szczególny szacunek i wszechstronny rozwój.

Stanisław Ożóg

wiedza i doświadczenie dla Podkarpacia

Głos z Brukseli: Wieloletnie Ramy Finansowe na lata 2021 – 2027

08.06.18

Poseł Stanisław Ożóg był gościem w programie „Głos z Brukseli” na antenie telewizji Trwam, w którym odpowiadał na pytania dotyczące Wieloletnich Ram Finansowych (WRF) na lata 2021 – 2027.

Kształt WRF to dopiero propozycja ze strony z KE. Przed europolitykami rysuje się perspektywa długich i zaciętych dyskusji o kształcie budżetu unijnego w tym nadchodzącym okresie.

„To jest temat zastępczy. Na dobrą sprawę kto będzie rozstrzygał na podstawie traktatu o tej praworządności? Kto będzie rozstrzygał czy jest ona przestrzegana bardziej w Hiszpani, we Włoszech czy też w Polsce? Traktat Lizboński określa w ogólnych ramach przyjmowanie WRF i tego się trzymajmy” – Mówił Poseł Ożóg

Zapraszamy do oglądania.

  • Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Stanisława Ożoga: ul. Hetmańska 9 pok. 104, 35-045 Rzeszów
  • tel: +48 17 853 30 97,
  • e-mail: biuro.stanislawozog@gmail.com