Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi mojej działalności dla Podkarpacia. Chciałbym, abyście Państwo z tego serwisu czerpali wiedzę o wydarzeniach i najważniejszych sprawach dla naszego regionu, a także o mojej aktywności, podejmowanych inicjatywach i wspieranych inwestycjach, dzięki którym Podkarpacie staje się "regionem równych szans". Ta ziemia, dla nas od innych droższa, zasługuje na szczególny szacunek i wszechstronny rozwój.

Stanisław Ożóg

wiedza i doświadczenie dla Podkarpacia

Żywność dla ludzi czy na wysypisko?

04.12.15

14 października Poseł Stanisław Ożóg wraz grupą 29 eurodeputowanych przygotował Oświadczenie Pisemne w sprawie przekazywania organizacjom charytatywnym niesprzedanej żywności nadającej się do spożycia1. Pod petycją podpisało się do tej pory 256 europosłów. czytaj dalej »

Zalecenia Komisji ECON dla Komisji Handlu Międzynarodowego

26.02.15

Komisja ds. Gospodarczych i Monetarnych (ECON) skierowała do Komisji Handlu Międzynarodowego (INTA) listę zaleceń do uwzględnienia w końcowym projekcie rezolucji. Przesłane wskazówki dotyczą przede wszystkim TTIP czyli Transatlantyckiego Partnerstwa w dziedzinie Handlu i Inwestycji. czytaj dalej »

„Nasz Dziennik” – Rząd wpycha Polskę w ręce Rosji.

14.01.15

14 stycznia br. na stronie internetowej „Naszego Dziennika” ukazał się wywiad z posłem Stanisławem Ożogiem. Tematem rozmowy jest przede wszystkim obecna sytuacja polskich kopalń i ich pracowników oraz jakie mogą być konsekwecje prowadzonej obecnie przez polski rząd polityki w tej sprawie.

czytaj dalej »

  • Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Stanisława Ożoga: ul. Hetmańska 9 pok. 104, 35-045 Rzeszów
  • tel: +48 17 853 30 97,
  • e-mail: biuro.stanislawozog@gmail.com