Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi mojej działalności dla Podkarpacia. Chciałbym, abyście Państwo z tego serwisu czerpali wiedzę o wydarzeniach i najważniejszych sprawach dla naszego regionu, a także o mojej aktywności, podejmowanych inicjatywach i wspieranych inwestycjach, dzięki którym Podkarpacie staje się "regionem równych szans". Ta ziemia, dla nas od innych droższa, zasługuje na szczególny szacunek i wszechstronny rozwój.

Stanisław Ożóg

wiedza i doświadczenie dla Podkarpacia

Wypowiedź w TV Trwam nt. nieformalnego szczytu UE

12.11.15

11 listopada 2015 roku w serwisie informacyjnym TV Trwam ukazała się wypowiedź Europosła Stanisława Ożoga na temat nieformalnego szczytu UE na Malcie na temat uchodźców, podczas którego Polskę reprezentował premier Czech, Bohuslav Sobotka.

Zdaniem Posła Ożoga, ze względu na dotychczasową postawę premier Ewy Kopacz w kwestii ustalania kwot uchodźców, dobrze się stało, że nie pojechała ona na nieformalny szczyt UE, który 12 listopada odbył się w stolicy Malty, Valettcie. – „Czesi we wrześniu właściwie głosowali, w przeciwieństwie do Polski, jeśli chodzi o kształtowanie kwot uchodźców i może Czesi lepiej zadbają o interes Polski aniżeli polski premier.”

W materiale dostępnym od 16 minuty nagrania Poseł Ożóg nie szczędził także słów krytyki pod adresem ustępującej szefowej rządu, która jego zdaniem uchyla się od swoich obowiązków, a bardziej niż dobro narodowe interesują ją sprawy osobiste i partyjne.

  • Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Stanisława Ożoga: ul. Hetmańska 9 pok. 104, 35-045 Rzeszów
  • tel: +48 17 853 30 97,
  • e-mail: biuro.stanislawozog@gmail.com