Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi mojej działalności dla Podkarpacia. Chciałbym, abyście Państwo z tego serwisu czerpali wiedzę o wydarzeniach i najważniejszych sprawach dla naszego regionu, a także o mojej aktywności, podejmowanych inicjatywach i wspieranych inwestycjach, dzięki którym Podkarpacie staje się "regionem równych szans". Ta ziemia, dla nas od innych droższa, zasługuje na szczególny szacunek i wszechstronny rozwój.

Stanisław Ożóg

wiedza i doświadczenie dla Podkarpacia

Głosowanie nad referendum ws. podniesienia wieku emerytalnego

Sejm nie poparł  30 marca 2012 r.  wniosku o referendum, w którym Polacy mieliby odpowiedzieć na pytanie, czy są za utrzymaniem dotychczasowego wieku emerytalnego.

NSZZ “Solidarność”  zebrała około 2 miliony podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie reformy emerytalnej, która zakłada, że wiek emerytalny kobiet i mężczyzn będzie wydłużony i zrównany do 67 roku życia. Za przeprowadzeniem referendum głosowało 180 posłów, przeciw było 233, a 42 wstrzymało się od głosu. Wniosek NSZZ “Solidarność” o przeprowadzenie referendum w sprawie wieku emerytalnego poparli posłowie PiS, Solidarnej Polski i SLD. Przeciwko była PO, PSL i dwóch posłów niezależnych. Ruch Palikota wstrzymał się od głosu.

  • Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Stanisława Ożoga: ul. Hetmańska 9 pok. 104, 35-045 Rzeszów
  • tel: +48 17 853 30 97,
  • e-mail: biuro.stanislawozog@gmail.com