Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi mojej działalności dla Podkarpacia. Chciałbym, abyście Państwo z tego serwisu czerpali wiedzę o wydarzeniach i najważniejszych sprawach dla naszego regionu, a także o mojej aktywności, podejmowanych inicjatywach i wspieranych inwestycjach, dzięki którym Podkarpacie staje się "regionem równych szans". Ta ziemia, dla nas od innych droższa, zasługuje na szczególny szacunek i wszechstronny rozwój.

Stanisław Ożóg

wiedza i doświadczenie dla Podkarpacia

Kryzys w Polsce – prawda czy medialna manipulacja?

28.12.15

28 grudnia Poseł Stanisław Ożóg był gościem na antenie Polskiego Radia Rzeszów. Podczas rozmowy poruszone zostały kwestie dotyczące m. in. debaty na temat “sprawy polskiej” na styczniowej sesji plenarnej w Strasburgu i kryzysu migracyjnego.

Sprawa kryzysu w Polsce to temat zastępczy i sztucznie wywołany na arenie europejskiej – twierdzi eurodeputowany PiS, Stanisław Ożóg. Debata w Parlamencie Europejskim na ten temat, ma się odbyć pod koniec stycznia i nasz gość ma nadzieję, że będzie obecna na niej polska premier.

Zdaniem Stanisława Ożoga, niechętni Polsce, politycy Niemiec, Wielkiej Brytanii i Francji podchwycili ten temat, by zakryć swoje działania w sprawie budowy rurociągu Nord Stream 2.  Jeśli kolejne dwie rury poprowadzone zostaną po dnie Bałtyku, skorzysta na tym Zachód, kosztem Europy Środkowo-Wschodniej.

Podkarpacki europarlamentarzysta zapytał na antenie Polskiego Radia Rzeszów, gdzie tu europejska solidarność, której politycy zachodni domagają się od nas w sprawie uchodźców z Bliskiego Wschodu.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy:

Źródło: Polskie Radio Rzeszów
  • Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Stanisława Ożoga: ul. Hetmańska 9 pok. 104, 35-045 Rzeszów
  • tel: +48 17 853 30 97,
  • e-mail: biuro.stanislawozog@gmail.com