Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi mojej działalności dla Podkarpacia. Chciałbym, abyście Państwo z tego serwisu czerpali wiedzę o wydarzeniach i najważniejszych sprawach dla naszego regionu, a także o mojej aktywności, podejmowanych inicjatywach i wspieranych inwestycjach, dzięki którym Podkarpacie staje się "regionem równych szans". Ta ziemia, dla nas od innych droższa, zasługuje na szczególny szacunek i wszechstronny rozwój.

Stanisław Ożóg

wiedza i doświadczenie dla Podkarpacia

Podziękowanie od Viktora Orbana

25.09.18

Europoseł Stanisław Ożóg otrzymał osobiste podziękowanie od Premiera Węgier – Viktora Orbana za ogromny wpływ, poparcie i uznanie sytuacji Węgier podczas uruchomienia art. 7 traktatu unijnego w sprawie naruszenia demokracji, praworządności i praw człowieka.

W liście tym węgierski premier podkreślił, iż jedność polityczna, a także solidaryzowanie się Polski i Węgier odegrało bardzo dużą rolę w głosowaniu, które odbyło się 12.09.2018r.

Polityczne insynuacje wobec Węgier wysunięte przez europosłankę z grupy Zielonych – Judith Sargentini wykazujące rzekome błędy, a także rozbieżności w raporcie dotyczącym Węgier okazały się nieprawdą. Viktor Orban zapewnił, iż jego kraj nadal będzie zatrzymywać nielegalną migrację i będzie bronił bezpieczeństwa obywateli.

List Premiera Orbana

  • Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Stanisława Ożoga: ul. Hetmańska 9 pok. 104, 35-045 Rzeszów
  • tel: +48 17 853 30 97,
  • e-mail: biuro.stanislawozog@gmail.com