Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi mojej działalności dla Podkarpacia. Chciałbym, abyście Państwo z tego serwisu czerpali wiedzę o wydarzeniach i najważniejszych sprawach dla naszego regionu, a także o mojej aktywności, podejmowanych inicjatywach i wspieranych inwestycjach, dzięki którym Podkarpacie staje się "regionem równych szans". Ta ziemia, dla nas od innych droższa, zasługuje na szczególny szacunek i wszechstronny rozwój.

Stanisław Ożóg

wiedza i doświadczenie dla Podkarpacia

Rząd PO-PSL wydał miliony na reklamy

26.01.16

26 stycznia Poseł Stanisław Ożóg był gościem na antenie Radia Maryja w programie Aktualności Dnia. Temat rozmowy dotyczył informacji o wydatkowaniu pieniędzy publicznych przez koalicję rządzącą PO-PSL na ogłoszenia i reklamy w przychylnych sobie mediach. czytaj dalej »

Rozmowa na temat Europy dwóch prędkości w TV Trwam i Radio Maryja

28.09.15

29 września bierzącego roku Poseł Stanisław Ożóg wziął udział w programie “Rozmowy niedokończone”, którego tematem były coraz wyraźniej rysujące się różnice w traktowaniu poszczególnych Państw Członkowskich Unii Europejskiej. Do dyskusji zaproszeni zostali również Europoseł Janusz Wojciechowski oraz samorządowcy – poseł Kazimierz Moskal (PiS), oraz Mieczysław Miazga, Radny w Sejmiku Województwa Podkarpackiego. czytaj dalej »

  • Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Stanisława Ożoga: ul. Hetmańska 9 pok. 104, 35-045 Rzeszów
  • tel: +48 17 853 30 97,
  • e-mail: biuro.stanislawozog@gmail.com