Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi mojej działalności dla Podkarpacia. Chciałbym, abyście Państwo z tego serwisu czerpali wiedzę o wydarzeniach i najważniejszych sprawach dla naszego regionu, a także o mojej aktywności, podejmowanych inicjatywach i wspieranych inwestycjach, dzięki którym Podkarpacie staje się "regionem równych szans". Ta ziemia, dla nas od innych droższa, zasługuje na szczególny szacunek i wszechstronny rozwój.

Stanisław Ożóg

wiedza i doświadczenie dla Podkarpacia

Wyniki wyborcze

Gorąco dziękuję Państwu za udzielone poparcie, bez którego nie mógłbym pracować na rzecz rozwoju Naszych gmin i miast. Zapraszam do zapoznania się z moją działalnością i podejmowanymi inicjatywami.

  • W 2002 roku w wyborach do Rady Powiatu Rzeszowskiego swój głos oddało na mnie 1 311 osób. Następnie Rada Powiatu w wyborach pośrednich powierzyła mi ponownie trudną i odpowiedzialną funkcję Starosty Powiatu Rzeszowskiego.
  • W wyborach parlamentarnych  z roku 2005 po raz pierwszy wystartowałem do Sejmu z 6. pozycji na liście Prawa i Sprawiedliwości. Wówczas zaufało mi 16 922 wyborców. Był to najwyższy wynik uzyskany spośród wszystkich trzydziestu kandydatów na tej liście.
  • W wyborach parlamentarnych 2007 roku startowałem z 2. miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości. Moją pracę na rzecz Podkarpacia doceniło wówczas 38 687 mieszkańców regionu. Zostałem po raz drugi wybrany posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Było to najwyższe poparcie udzielone politykowi we wszystkich okręgach wyborczych na Podkarpaciu.
  • Serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy w dniu 9 października 2011 roku spełnili swój obywatelski obowiązek i wzięli udział w wyborach do Parlamentu Rzeczypospolitej Polskiej.  Społeczeństwo Podkarpacia szczególnie odpowiedzialnie i rozsądnie  wykorzystało szansę, którą stwarza nam wszystkim demokratyczne państwo. Do urn wyborczych podeszło 48,92% mieszkańców Naszego Regionu. W ręce Prawa i Sprawiedliwości władzę powierzyło ponad 48% głosujących. Serdecznie dziękuję Państwu  za dokonany wybór ! Dziękuję również 37 tysiącom 160 osobom, które postanowiły powierzyć mi zaszczytną funkcję Posła na Sejm  RP.  To najwyższe poparcie wyborcze udzielone kandydatowi z Podkarpacia. Obiecuję, że nie zawiodę Państwa zaufania i będę godnie pracował na rzecz Naszego Podkarpacia.

wykres_wyniki_wyborcze

  • Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Stanisława Ożoga: ul. Hetmańska 9 pok. 104, 35-045 Rzeszów
  • tel: +48 17 853 30 97,
  • e-mail: biuro.stanislawozog@gmail.com