Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi mojej działalności dla Podkarpacia. Chciałbym, abyście Państwo z tego serwisu czerpali wiedzę o wydarzeniach i najważniejszych sprawach dla naszego regionu, a także o mojej aktywności, podejmowanych inicjatywach i wspieranych inwestycjach, dzięki którym Podkarpacie staje się "regionem równych szans". Ta ziemia, dla nas od innych droższa, zasługuje na szczególny szacunek i wszechstronny rozwój.

Stanisław Ożóg

wiedza i doświadczenie dla Podkarpacia

Wysłuchanie publiczne w związku z nieprawidłowościami w wyborach samorządowych w Polsce

08.01.15

11 grudnia 2014 r. w Parlamencie Europejskim odbyło się wysłuchanie publiczne podczas którego Polscy posłowie z grupy EKR ukazali skalę problemu jakim są niewiarygodne wybory.

“Cuda nad urną zaczynają się na miesiąc przedwyborami. Szanowni Państwo, nie wyobrażacie sobie jak prosto można zmanipulować [wyniki – dop. red.] doborem członków komisji. I to się dzieje! To się dzieje na prawdę!” – mówił podczas swojego wystąpienia Poseł Stanisław Ożóg.

Podczas długiej dyskusji zostało wymienionych bardzo wiele uchybień, z których każde w pojedynkę może być podstawą do unieważnienia wyników.

“Szanowni Państwo, reforma samorządowa bez wątpienia jest najbardziej udaną reformą w Polsce, która odzyskała wolność i niepodległość. Natomiast nastąpiło, od chyba drugiej kadencji, systematyczne psucie samorządów” – wyjaśniał Poseł Ożóg

Na zakończenie swojej wypowiedzi dodał: “Z przerażeniem, mając wiedzę jako samorządowiec, patrzę na przyszłoroczne podwójne wybory – prezydenckie i parlamentarne”.

Gorąco zapraszamy do obejrzenia całego zapisu z wysłuchania publicznego, do którego link zamieszczamy:

 Irregularities in local elections in Poland as a threat to democracy

  • Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Stanisława Ożoga: ul. Hetmańska 9 pok. 104, 35-045 Rzeszów
  • tel: +48 17 853 30 97,
  • e-mail: biuro.stanislawozog@gmail.com